Vakuová balička Henkelman Jumbo 42XL - vypouklé víko

85 922 Kč
DPH sazba
21 %
Cena bez daně
71 010 Kč
Katalogové číslo
5510321
Dostupnost
do 3 dnů

Lišta 420mm, komora 420x460x180mm, vývěva BUSCH 16m 3/h, 1 program (přestavitelný), ovládání senzorem vakua. 3 roky záruka. Marinujte, vařte nízkoteplotně SousVide, nebo jen prodlužte trvanlivost masa, drůbeže, ryb, sýrů, zeleniny a dalších potravin včetně tekutin. Ochraňte je před působením vnějších vlivů. S výkonnou, profesionální a spolehlivou jednokomorovou vakuovou baličkou Jumbo od holandské firmy Henkelman to půjde snadno.

Více informací

Popis

Prodlužte trvanlivost masa, drůbeže, ryb, sýrů, zeleniny a dalších potravin včetně tekutin. Ochraňte je před působením vnějších vlivů. S výkonnou, profesionální a spolehlivou jednokomorovou vakuovou baličkou Jumbo 42XL od holandské firmy Henkelman to půjde snadno. Vakuová komora se zaoblenými rohy má délku komory 460 mm, šířku lišty (max. šířka sáčku) 420 mm a výšku komory 180 mm a dokonale uchová trvanlivost produktů.

Bezdrátová tavící lišta s dvojitým svárem (2 × 3,5 mm) je jednoduše vyjímatelná pro snadnou údržbu. Uvnitř vakuové komory je vložena speciální deska (lehce odnímatelná), ta slouží ke správnému umístění produktu určeného k vakuování a zkrácení délky vakuovacího cyklu. Šikmá vložka slouží k vakuování tekutin. Výkon vývěvy je 16 m3/h.

Provedení a pohon

Průhledné vypouklé krycí víko je vyrobeno ze speciálního odolného akrylového skla a rám vnějšího víka je z ušlechtilé oceli. Opatřeno automatickým otevíráním. Pohon je zajišťován napájením o 230 V motorem a příkonem 0,55 kW. Robustní vakuová balička je vyrobena z nerezové oceli. Ovládá se na ovládacím panelu digitálně s časovým řízením vakua a svařování. Program je jeden a je nastaven na základní režim.

Vakuová balička je opatřena standardní časovou kontrolou a automatickým servisním programem údržby vakuového čerpadla Busch. Doba celého vakuovacího cyklu je 20-40 vteřin. Čistitelnost je jednoduchá. Ideální pro gastronomické provozy, veřejné stravování, maloobchody, ale také pro kuchyně restaurací a hotelů.

  • Speciální deska ke správnému umístění produktů
  • Ovládání – digitální

 

Parametry

Napájení: 230 V
Příkon: 0,55 kW
Časové nastavení vakua: Ano
Šířka: 490 mm
Hloubka: 615 mm
Výška: 440 mm
Počet lišt: I
Ovládání senzorem vakua: Ano
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 65 kg
Maximální velikost sáčků: 420 x 500 mm
Doba pracovního cyklu: 20-40 s
Lišta (max. šířka sáčku): 420 mm
Ovládání: digitální
Provedení víka: vypouklé
Rozměry komory (š x h x v): 370 x 420 x 180 mm
Šířka sváru na liště: 3,5 mm
Výkon vývěvy: 16 m³/h
Upozornění!
Všimli jsme si, že máte vypnutou podporu javascriptu.
Pro správné fungování a lepší uživatelský zážitek Vám doporučujeme tento plugin opět povolit.

Přejete si dostávat novinky, akce nebo články z našeho světa?

Odebírej náš Newsletter a dostávej všechny informace každý měsíc.